date_range 25 - 26 ABR, 2015

4. Wrocław Tattoo Konwent

room Zaklęte Rewiry

directions Krakowska 100, Breslavia, Voivodato de Baja Silesia

more_horiz

descripción

Klimatyczne sale Zaklętych Rewirów znów wypełnią się wydziaranymi ludźmi. Po raz 6. zorganizujemy we Wrocławiu Tattoo Konwent – największy festiwal tatuażu i muzyki!

Kolejna okazja do podejrzenia artystów, przedyskutowania projektów, znalezienia inspiracji, zrobienia kolejnej (a może i pierwszej!) dziarki, czy po prostu spędzenia czasu z przyjaciółmi przy dobrym piwku i muzyce.

Na scenie zagoszczą takie zespoły jak Grade 2, którego członkowie (pomimo młodego wieku) już idą dobrą ścieżką ku karierze muzycznej. Eksplozję energii zagwarantują dziewczyny z Messed Up. O ostry, szybki i bezkompromisowy hardcore thrash punk, utrzymany w klimacie lat 80., zadba zespół CASTET. Nie zabraknie u nich bezpośrednich, często szyderczych tekstów o życiu, pracy, scenie. Kultowy TZN Xenna zagra swój pierwszy koncert w tym roku właśnie na naszym festiwalu. A z Londynu przylecą Dead Man’s Chest ze swoją nowym krążkiem, uchodzącym za najcięższy, najmroczniejszy i najbardziej kompleksowy materiał, jaki stworzyli do tej pory.

Ale Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże i dobra muzyka. Zorganizowaliśmy dla Was specjalne strefy tematyczne, by czas spędzony na festiwalu był jeszcze przyjemniejszy! W HOT BALL Zone czekać będą na Was odjechane motocykle, hotrody i inne motoryzacyjne cuda. Prócz tego wystawy, strefy naszych sponsorów, jedyny w swoim rodzaju Sasky z Banana-Ink, a także krany z rzemieślniczym piwem od Kraftwerka.

Dodatkowymi atrakcjami będą też dedykowane strefy naszych sponsorów:

• MEDICINE everyday therapy

• Browar Kraftwerk

• Easytattoo Polska

• Red Bull

• KWADRON

Descubre Breslavia

filtrar
close
filtrar porchevron_right
Estilochevron_right
Parte del cuerpochevron_right
Tamañochevron_right
chevron_left volver